P7208HDN PROFESSIONAL MANUFACTURER ELECTRICAL PROGRAM-CONTROL PAPER CUTTING MACHINE
SKU: 4c03cf2ceaab
Category: 8- Guillotines (cutters)
Product Description
| MODEL | P7208HDN |
| Max.cutting width | 720mm |
| Max.cutting thickness | 80mm |
| Precision | ±0.3mm |
| Clamp paper | electric |
| Push paper | electric |
| safety | IR |
| NW. | 320kgs |
| GW. | 410kgs |
| Packing size | 1050*1390*940mm |