·        Tüm 2. El Makinalarımız Revizyonlu olup, Problemsiz, Eksiksiz ve Tam Fonksiyonel olarak teslim edilmektedir.

·        Tüm 2. El Makinalarda 3 Ay Garanti veriyoruz.

·        Fiyatlara; Kurulum İstenildiğinde Karşılıklı anlaşarak kurulum servisi verilir.

·        Vade Sistemimiz Tüm Kredi Kartlarına 9 Taksit, yada Sıralı 9 Adet Çek yapılır. (Piyasadaki vade farkları göz önünde tutularak.)

·        2. El Satılan Makinalar 15 gün içerisinde geri alma garantisindedir.

·        Stoklarımız ve Fiyatlarımız her gün güncellenmektedir. Gördüğünüz stok adedi ve Fiyatı baktığınız gün itibari ile gerçek ve geçerlidir.

Tüm 2.el makinelere 3 ay garanti veriyoruz. Fiyatlara; Kurulum İstenildiğinde Karşılıklı anlaşarak kurulum servisi verilir. Vade Sistemimiz Tüm Kredi Kartlarına 9 Taksit, yada Sıralı 9 Adet Çek yapılır. (Piyasadaki vade farkları göz önünde tutularak.) 2.el makineler 15 gün geri alım garantilidir.Fiyatlarının uygunluğunu, hizmetin son derece kaliteli olduğunu 30 yıldır hizmet verdiğimiz müşterilerimizden öğrenebilirsiniz. Fiyatlarımız piyasanın çok altındadır. Daha fazla indirim talep edilmemesini rica ederiz. Danışma ve Sipariş Hattı:+90 (532) 212 69 08 – +90 (532) 421 71 37

Tek Sahibi: Nebil TÜRKBAY’dır. Diğer isim benzerliği Taklitçi Patrol Tanıtım – Nadir TÜRKBAY ve ALİ SAKA ile hiç bir alakamız ve ilişkimiz yoktur.